Write to me or s-itechnology@hotmail.com

   
  itechnology
  Komente
 

 

Mund te lini komentet dhe sugjerimet tuaja

Faleminderit  Webmaster
 
glitter graphic myspace
The last comments on this page:
Comment posted by Ledio Ballhysa( leo.ballhysagmail.com ), 03/29/2013 at 11:40am (UTC):
Perhsendetje Saimir,
Urime per faqen.Do te doja qe ju per gjuhen C te na postoni disa materiale per shkak se MEGAUPLOAD eshte mbyllur .Do ishte mire te na postonit dhe disa teza..Gjths ju uroj gjithe te mirat

Comment posted by perparim mujollari( rimi.1989live.com ), 05/24/2011 at 10:52pm (UTC):
ju lutem.a mund te me ndihmoni per te shkruar kodin e lojes snake ne JAVA.dhe ta kompiloj me von..ju faleminderit

Comment posted by klaudio( klaudio27591yahoo.com ), 01/12/2011 at 7:08pm (UTC):
komplimenta per faqen...

Comment posted by Igli Tafaj( itafajgmail.com ), 04/27/2009 at 11:25am (UTC):
Nuk me mbetet gje tjeter Sajmir, vecse te uroj suksese per punen e shkelqyer

Comment posted by ervis( ervismolenbeekgmail.com ), 04/08/2009 at 1:49pm (UTC):
urime per faqen dhe suksese me tej

Comment posted by agent_android( ), 02/11/2009 at 2:02pm (UTC):
Kur klikon me te djathten del ajo gjeja "i hate copy paste"... Qenka acaruese fare se nuk te le t'i hapesh faqet ne new tab...

Comment posted by aaaaaaaaaaaaa( aaaaaaaaaaahotmail,com ), 02/07/2009 at 2:22am (UTC):
aplodoje pak MSN 9 se me duhet. flm per mirekuptimin!!!!

A me kuptove???


Comment posted by Webmaster( s-itechnologyhotmail.com ), 02/06/2009 at 8:26pm (UTC):
Te ftoj te kontribuash ne kete forum qe kam hapur. Para se ta ngarkoj ne faqe.
http://itechnology.forumotion.com/forum.htm

Comment posted by Ermal( ermal_koplikuyahoo.com ), 02/05/2009 at 9:09pm (UTC):
Me fal harrova t'ju komplimentoj per nismen e bukur . Mungote nje sit reference per teknologjite e reja ne shqip . Shpresoj qe te behet i tille sa me shpejt .

Comment posted by Webmaster( s-itechnologyhotmail.com ), 02/05/2009 at 4:49pm (UTC):
Flm ermal per viziten. Eshte ide shume e mire kjo dhe mendoj qe seshpejti do te hap dhe forumin por jemi me sezon njehere dhe nuk kam shume kohe.

Comment posted by Ermal( ermal_koplikuyahoo.com ), 02/05/2009 at 9:24am (UTC):
ndoshta gabohem por nuk ka forum tek ky sit web.
Do te ishte interesante te krijohet nje. Dhe jo vetem pytje pergjigje por diskutime me te shtjelluara mbi boten e elektronikes sot. Me respekt Ermali

Comment posted by asdfgesf( d2lkfmd.net ), 01/18/2009 at 12:27am (UTC):
:- :-

Comment posted by great( great_enghotmail.com ), 12/29/2008 at 10:55pm (UTC):
Interesante, informacion i lezetshem dhe mua me pelqen shume teknologjia e informacionit. SUKSESE.

Comment posted by Staff( infoHi5.com ), 11/30/2008 at 10:00pm (UTC):
Gezuar festat

Per te gjithe!


Comment posted by nuela( nuela_gugalljahotmail.com ), 11/28/2008 at 12:43pm (UTC):
Me pelqen fakti qe ke vendosur dhe ketu flamurin.Gezuar!

Comment posted by beag( dreamworldyahoo.com ), 11/18/2008 at 10:12pm (UTC):
Komplimente per faqen

Comment posted by Webmaster( s-itechnologyhotmail.com ), 11/18/2008 at 8:41pm (UTC):
Pershendetje!Add comment to this page:
Your Name:
Your Email address:
Your message:

 
  Vizitat totale:>> 32444 visitors (77523 hits) ne kete faqe copyright © Sajmir Bajraktari  
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=